Samsung’dan Galaxy S25 serisi için ters köşe karar!

Samsung, Galaxy S25 ailesi için çalışmalarına hız kattı. Galaxy S25 ve S25 Ultra’ya ek olarak S25 Plus için yeni iddialar ortaya atıldı. Şirketin üç model sunacağı söylenirken, Galaxy S25 Plus’ın iptal edilmediği dile getirildi.

Samsung Galaxy S25 Plus sonunda ortaya çıktı

Kısa bir süre önce Samsung Galaxy S25 Plus modelinin, GSMA veritabanında görülmediği için piyasaya sürülmeyebileceği iddia edilmişti. Ancak son raporlar, bu söylentinin yanlış olduğunu ortaya koydu. Samsung, Galaxy S25+ için çalışmalara başladı.

GSMA veritabanı, akıllı telefonların piyasaya sürülmeden önce kayıtlı olması gereken bir platform. Şirket Galaxy S25 ve S25 Ultra modellerini Temmuz ayında kaydetmiş olsa da, Plus versiyonu için kayıt oluşturmadı. Bu da Samsung’un Plus modellerini rafa kaldıracağına dair spekülasyonlarına yol açtı.

İlgili raporlar, Samsung’un genellikle modellerini piyasaya sürmeden 6 ay önce veritabanına kaydettiği yönündeydi. S25 Plus’ın kaydedilmesindeki gecikme ise seriden ayrı tutulabileceğini düşündürdü. Bu da Galaxy S25+’ın geliştirilmediğini gösteriyordu.

Galaxy S25 Plus artık GSMA sisteminde SM-S936U model numarasıyla listeleniyor. Yani önümüzdeki yıl küresel olarak piyasaya sürüleceğini söylemek mümkün.

Daha önceki sızıntılar ise Galaxy S25 ailesinin oyun performansını gözler önüne serdi. Buna göre Genshin Impact’i saniyede 120 FPS hızında çalıştırabileceği iddia edildi.

Peki siz bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x